Рулон 75 м2 Інфрачервоний тепла підлога з антиискровой сіткою FX Heating Електричне опалення в Мелітополі


Доставка по всій Україні
Ціна вказана за рулон 75 м2 (150 мп) Плівка 2-го покоління, 50 см шириною.
Корейська гріюча плівка FX Heating для інфрачервоної теплої підлоги ідеально підійде для монтажу під лінолеум, ламінат (будь-якого типу), паркет, ковролін. Використовується як для основного, так і допоміжного опалення будинку, квартири або робочого приміщення. У складі энергоэфективная карбонова паста, яка зменшує витрату електроенергії та срібна (антиискровая) сітка збільшує міцність стику нагрівача і токонесущей шини.
товщина 0,338 мм
Технічні характеристики інфрачервоної термоплівки FX Heating :
Потужність 220 ват м2 (середнє споживання 30-60 ват),
Напруга живлення 220 В / 50 Гц
Довжина хвилі ІЧ променів 5-20 мкм
Робоча температура нагріву 40 ― 50 °С
Температура плавлення плівки 100 °С
Товщина плівки 0,338 мм
Ширина плівки 50 см
Інфрачервоний мобільний тепла підлога FX Heating Корея це прорив у технологіях систем автономного опалення. Комфорт став бюджетним і доступним. Простота монтажу плівкового теплої підлоги дає можливість його установки в будь-який час і на будь-якій стадії оздоблювальних робіт, з мінімальними витратами. Плівкова інфрачервона тепла підлога найменш енергоємна з відомих електричних систем опалення. Революційна система обігріву володіє унікальною швидкістю прогріву покриттів і неперевершеною економічністю у споживанні енергії. Вона базується на використанні властивостей натурального природного тепла ― інфрачервоного спектру сонячного світла. Перевагою такого обігріву є : легка іонізація, антиалергійний ефект, не сушить повітря і меблі, рівномірно розподіляє температуру по висоті приміщення.
ВІДЕО З МОНТАЖУ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Felix |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ширина плівки | 500 мм |
| Товщина плівки | 0.338 мм |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Призначення | Для підлоги |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність обігріву | 110 ват |
| Споживана потужність | 110 ват |
| Рекомендована площа приміщення | 0.5 кв. м |
| Тип нагрівального елементу | Карбоновий |
- Ціна: 17 230 ₴/упаковка



